Subaşılar Otomotiv Ambalaj & İnşaat

AboutHakkımızda

Subaşılar Otomotiv
Ambalaj ve İnşaat

1982’de kurulan firmamız oto lastik tamiriyle ticari hayatına başlamış; oto lastik üretim sektöründe öncü markaların bayiliğiyle çalışma alanını genişletmiştir. Deneyimlerini yatırıma dönüştüren firmamız 2005 yılında otomotiv lastik yenileme ve bu sektöre yönelik ana / sarf malzemelerin ithalatı alanına da yaptığı yatırımlarla hizmet ağını bir adım öteye götürmüştür. Lastik Kaplama sektöründe üretime, tüm gelişmeleri sizin için takip eden SUBAŞILAR, yüksek performansa sahip uzun ömürlü kaplama lastikleri tedarik etmek ve sizlere ulaştırmak için en uygun hizmeti vermektedir.

Tecrübeli, yetkin ve profesyonel üretim elemanları ile sorunsuz bir kaplamanın garantisini, yüksek kapasiteli üretim tesisiyle seri üretim imkanını, pazarlama ve servis elemanları ile hızlı ulaşımın güvencesini, siz değerli müşterilerine sunmaktadır. 

SUBAŞILAR, gücünü tüm ticari ilişkilerinde doğruluğu ve dürüstlüğü prensib olarak edinmesinden ve müşteri memnuniyetine verdiği önemden almaktadır. Bu anlayışla da adım adım büyüyerek bölgesine, ülkesine ve müşterilerine ekonomik katma değer katmaya devam edecektir.