Subaşılar Otomotiv Ambalaj & İnşaat

TeamTeam style 1

Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in coulpa qui official modeserunt mollit anim id est laborum 20 years experience.

P ZERO™

Otomobil - SUV

P ZERO™

Otomobil - SUV
Pirelli serisinin geliştirilmesinde bir kilometre taşı olan P ZERO™, pazardaki en performans odaklı ve güçlü otomobil modellerinin orijinal donanımı olarak seçilmiştir. Asimetrik sırt deseni, frenleme performansının yanı sıra tutuş ve hakimiyeti de geliştirmektedir. Olası suda kızaklama durumlarında geliştirilmiş güvenliğiyle ıslak zeminler için idealdir. Yeni nano kompozit hamuru, maksimum tutuş ve denge sağlar. Lastiğin yapısal bütünlüğü, sportif sürüş açısından çok önemli olan direksiyon tepkisini geliştirir ve sırt deseninin eşit aşınmasını sağlar. Sırt alanındaki özel “s şekilli” oluklar, sürücü konforunu artırırken otomobil içindeki gürültü düzeyini azaltır.

P ZERO™ Yeni

Otomobil - SUV

P ZERO™ Yeni

Otomobil - SUV
<strong>P ZERO™</strong>,Pirelli'nin önde gelen otomobil üreticileriyle işbirliği içinde edindiği bilgileri ve motor sporlarında kazandığı deneyimi buluşturan benzersiz bir Ultra Yüksek Performans ürünüdür ve her otomobilin performansına mükemmel uyum sağlar. Yeni P ZERO™, boyut, teknoloji ve mevsimsellik açısından her türlü özelleştirme ihtiyacına yanıt verebilmek amacıyla en prestijli otomobil üreticileriyle birlikte geliştirilmiş bir ürün yelpazesine sahiptir.

P ZERO™ CORSA SYSTEM

Otomobil
P ZERO™ CORSA SYSTEM, yol otomobilleri serisindeki en sportif lastiktir. Pirelli tarafından hem yolda hem de pistte kullanım için süper otomobil üreticileriyle birlikte doğrudan motor sporları muadillerinden türetilen modellerde geliştirildi. P ZERO™ CORSA SYSTEM konsepti, yalnızca performansı değil, aynı zamanda stili de geliştirmek amacıyla yönlü (ön aks uyumu) ve asimetrik (arka aks uyumu veya çok yönlü uygulama) tasarımları buluşturuyor. Bu lastiğin özel yapısı, yüksek hızda ve viraj alırken optimum denge sağlıyor. Yönlü sırt deseni (ön için), temas alanından suyu atan ve direksiyon hassasiyetinden yararlanan boylamsal oluklar içeriyor. Asimetrik tasarım (arkada) ise, geniş bir temas alanı ve artırılmış sertlik sayesinde kullanımı iyileştiriyor.

SCORPION™ ATR

SUV
Tüm arazi koşulları için uygun lastik: mükemmel arazi yetenekleriyle tüm şartlarda kullanılabilir.

Scorpion ™ All Terrain Plus

SUV
Yeni Scorpion ™ All Terrain Plus, sert yüzeylerde (kaya, kar, çamur, çim ve kum) bile yüksek yol performansı sunmak için tasarlanmıştır. Yeni agresif sırt deseni tasarımı ve sağlam karkası, yeni Scorpion ™ All Terrain Plus'ı, güvenlik ve rahatlık konusunda herhangi bir taviz vermeden uzun mesafeler için mükemmel bir seçimdir. Özel olarak tasarlanmış sırt deseni sayesinde, yeni Scorpion ™ All Terrain Plus suyu verimli bir şekilde tahliye eder, çamurları kazar. Lastik sırtı bloklarının içine yerleştirilen lameller, kaygan yüzeylerde bile yüksek seviyede kavrama sağlar. Yeni Scorpion ™ All Terrain Plus, sağlam yanakları ve bloklarının şekli sayesinde zorlu arazi koşullarında da uygundur. Yeni Scorpion ™ All Terrain Plus, üç zirveli dağ kar taneciği ve M + S işareti sayesinde tüm arazi ve tüm hava koşullarına uygun bir lastik olarak kabul edilmesini sağlar.

SCORPION VERDE™ ALL SEASON

SUV
Gelişmiş yanal kararlılık ve karlı ve ıslak zeminde çok iyi çekiş performansı sunarak dört mevsim performansını garanti eder.